27-04-2015

Warszawa – Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny – Jubileusz Stanisławy Celińskiej

17-07-2015

Warszawa – Teatr 6. piętro

18-07-2015

Warszawa – Teatr 6. piętro

15-08-2015

Szczebrzeszyn – Festiwal Kulturalno – Literacki

19-08-2015

Warszawa – Teatr 6. piętro

20-08-2015

Warszawa – Teatr 6. piętro

27-08-2015

Zielona Góra – Lato Muz Wszelakich

28-08-2015

Sandomierz – Dom Katolicki

05-09-2015

Warszawa – Białołęcki Ośrodek Kultury

06-09-2015

Warszawa – Studio Muzyczne PR im. A. Osieckiej

19-09-2015

Gdynia – 40. Festiwal Filmowy – Gala Laureatów

20-09-2015

Kobylnica – Gminne Centrum Kultury i Promocji

21-09-2015

Warszawa – Teatr 6. piętro

26-09-2015

Środa Wielkopolska – Ośrodek Kultury

03-10-2015

Ostrów – Ostrowskie Centrum Kultury

04-10-2015

Warszawa – Wawerskie Centrum Kultury

05-10-2015

Poznań – Teatr Wielki

07-10-2015

Siedlce – Miejski Ośrodek Kultury

24-10-2015

Szprotawa – Szprotawski Dom Kultury

25-10-2015

Polkowice – Polkowickie Centrum Animacji

26-10-2015

Wrocław – Impart

06-11-2015

Łowicz – Łowicki Ośrodek Kultury

11-11-2015

Kędzierzyn Koźle – Miejski Ośrodek Kultury

15-11-2015

Kołobrzeg – Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta

20-11-2015

Płock – Gala XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego “O Liść Dębu”

21-11-2015

Pruszków – Miejski Ośrodek Kultury

22-11-2015

Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury

26-11-2015

Andrychów – Miejski Dom Kultury

27-11-2015

Chorzów – Teatr Rozrywki

28-11-2015

Łódź – Gala Konkursu Polskiej Piosenki Filmowej KamerTon

29-11-2015

Suchy Las – Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej

30-11-2015

Szczecin – Filharmonia im. M. Karłowicza

06-12-2015

Warszawa – Sala Klubu WAT

10-12-2015

Lublin – Teatr Stary

11-12-2015

Kościerzyna – Sala im. L. Szopińskiego

12-12-2015

Gdańsk – Filharmonia Bałtycka

13-12-2015

Wejherowo – Wejherowskie Centrum Kultury

12-01-2016

Lublin – Teatr Stary

13-01-2016

Lublin – Teatr Stary

20-01-2016

Łódź – Klub Wytwórnia

22-01-2016

Wałcz – Wałecki Centrum Kultury

24-01-2016

Piła – Regionalne Centrum Kultury

01-02-2016

Bydgoszcz – Opera Nova

19-02-2016

Dąbrowa Górnicza – Pałac Kultury Zagłębia

21-02-2016

Rybnik – XX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej

26-02-2016

Żory – Miejski Ośrodek Kultury

27-02-2016

Bytom – Opera Śląska

28-02-2016

Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury

03-03-2016

Wilanów – Kuźnia Kulturalna

04-03-2016

Łódź – Teatr Wielki

06-03-2016

Ełk – Ełckie Centrum Kultury

15-03-2016

Nowy Sącz – Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki “Pamiętajmy o ogrodach”

16-03-2016

Wrocław – Sala Radia Wrocław

17-03-2016

Wrocław – Sala Radia Wrocław

18-03-2016

Dzierżoniów – Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

31-03-2016

Biała Podlaska – Bialskie Centrum Kultury

01-04-2016

Warszawa – Dom Kultury Zacisze

02-04-2016

Świecie – Sala widowiskowa OKSiR

08-04-2016

Rydułtowy – Rydułtowskie Centrum Kultury

10-04-2016

Elbląg – Teatr im. A. Sewruka

22-04-2016

Nadarzyn – Nadarzyński Ośrodek Kultury

23-04-2016

Białystok – Opera i Filharmonia Podlaska

24-04-2016

Gdańsk – Gdański Teatr Szekspirowski

01-05-2016

Barcin – Miejski Dom Kultury

02-05-2016

Toruń – Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny

06-05-2016

Cieszyn – Teatr im. A. Mickiewicza

07-05-2016

Bielsko-Biała – Bielskie Centrum Kultury

13-05-2016

Konin – Centrum Kultury i Sztuki – DK Oskard

14-05-2016

Kalisz – Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego – Kaliskie Spotkania Teatralne

15-05-2016

Leszno – Miejski Dom Kultury

16-05-2016

Ostrowiec Świętokrzyski – Miejskie Centrum Kultury

20-05-2016

Warszawa – Scena RE.formowana

21-05-2016

Przeźmierowo – Centrum Kultury

25-05-2016

Łańcut – Filharmonia Podlaska – Muzyczny Festiwal w Łańcucie

27-05-2016

Sopot – Opera Leśna – SuperHit Festiwal

02-06-2016

Łódź – Festiwal Czterech Kultur

04-06-2016

Opole – 53. KFPP – SuperJedynki

25-06-2016

Kraków – Wianki Święto Muzyki

02-07-2016

Olsztyn – Spotkania Zamkowe “Śpiewajmy poezję”

12-08-2016

Ostrzyce – Festiwal Przyjemności Muzycznych

13-08-2016

Sokolniki – Kawiarnia 40

19-08-2016

Sopot – Tarasy PickAndRoll

20-08-2016

Ruciane-Nida – Leśniczówka Pranie

22-08-2016

Jurata – Scena Kulturalna

23-08-2016

Jastrzębia Góra – Scena Kulturalna

24-08-2016

Darłówko – Scena Kulturalna

27-08-2016

Warszawa – Pokój na lato – Muzeum Powstania Warszawskiego

11-09-2016

Tarnów – Teatr im. Ludwika Solskiego

24-09-2016

Sosnowiec – Sala koncertowa Muza

08-10-2016

Oświęcim – Oświęcimskie Centrum Kultury

09-10-2016

Racibórz – Raciborskie Centrum Kultury

14-10-2016

Koszalin – Centrum Kultury 105, Kino Kryterium

22-10-2016

Ostrołęka – Ostrołęckie Centrum Kultury

23-10-2016

Włocławek – Centrum Kultury Browar B

04-11-2016

Inowrocław – Teatr Miejski

06-11-2016

Lublin – Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie

11-11-2016

Namysłów – Namysłowski Ośrodek Kultury

12-11-2016

Szczecin – Filharmonia Szczecin

22-11-2016

Świętoszów – Klub Garnizonowy

23-11-2016

Wałbrzych – Teatr Dramatyczny – Wałbrzyskie Fanaberie Teatralne

25-11-2016

Opatów – Hotel Miodowy Młyn

27-11-2016

Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury

01-12-2016

Warszawa – Kuźnia Kulturalna – KONCERT PRZENIESIONY NA 1 LUTEGO 2017 R.

03-12-2016

Starachowice – Starachowickie Centrum Kultury – KONCERT PRZENIESIONY NA 29 GRUDNIA 2016 R.

04-12-2016

Świdnik – Miejski Ośrodek Kultury – KONCERT PRZENIESIONY NA 14 STYCZNIA 2017 R.

09-12-2016

Żyrardów – Centrum Kultury w Żyrardowie

10-12-2016

Piotrków Trybunalski – Miejski Ośrodek Kultury

11-12-2016

Częstochowa – Filharmonia Częstochowska

12-12-2016

Poznań – Teatr Wielki

14-12-2016

Lubin – Centrum Kultury “Muza”

15-12-2016

Świdnica – Świdnicki Ośrodek Kultury

16-12-2016

Głogów -Miejski Ośrodek Kultury

29-12-2016

Starachowice – Centrum Kultury

13-01-2017

Kielce – Kieleckie Centrum Kultury

14-01-2017

Świdnik – Miejski Ośrodek Kultury

27-01-2017

Cieszyn – Teatr im.A.Mickiewicza

01-02-2017

Warszawa – Kuźnia Kulturalna – KONCERT PRZENIESIONY Z 1 GRUDNIA 2016 R.

05-02-2017

Żyrardów – Centrum Kultury

06-02-2017

Grodzisk Mazowiecki – Centrum Kultury

07-02-2017

Tarnów – Centrum Sztuki Mościce

08-02-2017

Gorlice – Gorlickie Centrum Kultury

10-02-2017

Kościerzyna – Kino Remus

11-02-2017

Nowy Dwór Gdański – Żuławski Ośrodek Kultury

12-02-2017

Tczew – Sala widowiskowa CKiS

26-02-2017

Suszec – Gminny Ośrodek Kultury

05-03-2017

Gorzów Wielkopolski – Teatr im.J.Osterwy

07-03-2017

Siedlce – Miejski Ośrodek Kultury – Sala Podlasie

08-03-2017

Puławy – Ośrodek Kultury – Dom Chemika

09-03-2017

Łódź – Teatr Muzyczny

18-03-2017

Suszec – Gminny Ośrodek Kultury – KONCERT PRZENIESIONY Z 26 LUTEGO 2017 r

24-03-2017

Witkowo – Centrum Kultury

25-03-2017

Sieradz – Sieradzkie Centrum Kultury – Teatr Miejski

26-03-2017

Oleśnica – Biblioteka i Forum Kultury

07-04-2017

Elbląg – Teatr im.A.Sewruka

09-04-2017

Ełk – Ełckie Centrum Kultury

23-04-2017

Grudziądz – Centrum Kultury Teatralnej

26-04-2017

Warszawa – Teatr Roma

11-05-2017

Sanok – Sanocki Dom Kultury

12-05-2017

Przemyśl – Przemyskie Centrum Nauki i Kultury Zamek

20-05-2017

Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury

21-05-2017

Wągrowiec – Miejski Dom Kultury

26-05-2017

Radziejowice – Dom Pracy Twórczej

10-06-2017

Miłosław – Kościół Poewangelicki

27-06-2017

Radziejowice – Dom Pracy Twórczej

29-07-2017

Lubostroń – Pałac Lubostroń

30-07-2017

Świerklaniec – Park w Świerklańcu

18-08-2017

Artystyczna Stodoła w Bukowcu w Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej

30-08-2017

Kwidzyń – Teatr Miejski

17-09-2017

Pruszków – Ośrodek Kultury Chrześcijańskiej

29-09-2017

Krosno – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

04-10-2017

Warszawa – Kuźnia Kulturalna

06-10-2017

Brodnica – Brodnicki Dom Kultury

13-10-2017

Polanica Zdrój – Teatr Zdrojowy

22-10-2017

Góra Kalwaria – Ośrodek Kultury

17-11-2017

Olecko – Sala Kina MAZUR

18-11-2017

Starogard Gdański – Sala Kinowa “Sokół”

19-11-2017

Mrągowo – Centrum Kultury i Turystyki

26-11-2017

Toruń – Teatr Baj Pomorski

28-11-2017

Warszawa – Teatr Syrena

29-11-2017

Warszawa – Teatr Syrena

02-12-2017

Ostrołęka – Ostrołęckie Centrum Kultury

05-12-2017

Szczecin – Filharmonia im.M.Karłowicza

15-12-2017

Świdnica – Świdnicki Ośrodek Kultury

16-12-2017

Wrocław – Impart, sala teatralna

17-12-2017

Rzeszów – Filharmonia Podkarpacka

27-12-2017

Warszawa – Kościół pw. Św.Ojca Pio

30-12-2017

Warszawa – Teatr Syrena

07-01-2018

Tczew – Centrum Kultury i Sztuki

13-01-2018

Kielce – Kieleckie Centrum Kultury

14-01-2018

Tychy – Teatr Mały

19-01-2018

Puszczykowo – Hotelarnia

21-01-2018

Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury

02-02-2018

Wadowice – Wadowickie Centrum Kultury

09-03-2018

Nysa – Nyski Dom Kultury

10-03-2018

Dzierżoniów – Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

05-05-2018

Sandomierz – Festiwal Filmów-Spotkań Niewykłych

06-05-2018

Gdynia – Klub Atlantic

08-07-2018

Kraków – Opera Krakowska

13-07-2018

Sokolniki Las – Kawiarnia 40

14-07-2018

Węgorzewo – Festiwal Naturalnie Mazury

15-07-2018

Pruszcz Gdański – Amfiteatr Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego

21-07-2018

Krynica – Zdrój – Pijalnia Główna

22-07-2018

Szczawnica – Jaworki – Muzyczna Owczarnia

12-08-2018

Zakopane – Teatr im.St.Witkiewicza

25-08-2018

Gdańsk – Park Oruński im.E.Hoene

07-09-2018

Wilanów – Oś Królewska

21-09-2018

Warszawa – Kościół Pokamedulski

22-09-2018

Gniezno – Aula I Liceum Ogólnokształcącego

23-09-2018

Kraków – Nowohuckie Centrum Kultury

29-09-2018

Skierniewice – Kinoteatr ,,Polonez”

01-10-2018

Chorzów – Teatr Rozrywki

15-10-2018

Bydgoszcz – Filharmonia Pomorska